Općina Josipdol

grb140x180

Županijski susret savjeta mladih u Josipdolu

U Josipdolu je, povodom Dana Općine, Savjet mladih Općine Josipdol 17. ožujka organizirao županijski susret savjeta mladih s područja Karlovačke županije. Susretu su se odazvali članovi Savjeta mladih Karlovačke Županije, Grada Karlovca i Grada Ozlja. Također, prisustvovali su članovi udruge Carpe diem.
Nakon intoniranja državne himne i održane minute šutnje, predsjednik Savjeta mladih Filip Franjković pozdravio je sve nazočne, kratko predstavio Općinu Josipdol te svima poželio ugodan boravak. Isto je učinio i općinski načelnik Zlatko Mihaljević. Poslije se svaki Savjet mladih predstavio prezentacijom u kojoj je bilo navedeno što se dosad učinilo te što se planira u budućnosti. Članovi udruge Carpe diem prezentirali su Strategiju za mlade Karlovačke županije. Nakon kraće rasprave, susret je završen zajedničkim neformalnim druženjem.
Ispred Savjeta mladih Općine Josipdol sudjelovali su članovi Miljenko Božičević, Marija Božičević, Tea Grba, Alen Gračanin te suradnica Doroteja Palijan.
Promjena veličine fonta