Općina Josipdol

grb140x180

Župan Damir Jelić povodom Dana Općine u Josipdolu

image_printVerzija za ispis

U ponedjeljak, dana 19. Ožujka 2018. Godine, u prigodi  obilježavanja blagdana Sv. Josipa i Dana Općine, u Općini Josipdol održati će se Kolegij  Župana s pročelnicima i  ravnateljima ustanovama i  kolegij Općine Josipdol sa  razradom i prezentacijom projekata Karlovačke Županije i Općine Josipdol.

Po završetku Kolegija predviđen je obilazak osnovne škole Josipdol, u sklopu radova energetske obnove škole koji su pri samom završetku.

Nakon obilaska škole, a prije Svete mise predviđeno je polaganje vijenaca i paljenje svijeća pred središnjim križem u groblju Josipdol za sve preminule hrvatske branitelje.

Župan sa suradnicima i sa svim  predstavnicima Općine Josipdol  kao i udruga sa područja Općine Josipdol i nazočnim gostima prisustvovati će Svetoj misi u crkvi Sv. Josipa koju će predvoditi preč. Marinko Miličević, generalni vikar Gospićko-senjske biskupije.

Po završetku svete mise predviđeno je zajedničko druženje sa građanima.

Promjena veličine fonta