Općina Josipdol

grb140x180

Zajedničko druženje povodom napada na ogulinsko područje udruge Prvi Hrvatski Redarstvenik 5.VIII 1990, pričuvnog i aktivnog sastava policije

image_printVerzija za ispis

U subotu, 20.07.2019. godine pripadnici udruge PRVI HRVATSKI REDARSTVENIK 5.VIII 1990 te pripadnici pričuvnog i aktivnog sastava policije, samoinicijativno i o vlastitom trošku se okupilo u prigodi obilježavanja napada na Ogulinsko područje u Skradničkoj Kamenici na nekadašnjoj prvoj crti bojišnice.

Njih 47 prijatelja iz ratnih dana sa područja općine Josipdol i općine Tounj u 10 sati odalo je počast svim hrvatskim braniteljima kod spomenika u Josipdolu, kod spomenika u Kamenici na prvoj crti bojišnice, kod spomenika Željka Brozovića, pripadnika specijalne policije GROM te kod spomenika Zdravka Vanjurela.

Nakon odavanja počasti nastavili su zajedničko druženje u selu Ožanići, a za iduću godinu odlučili su da se zajedničko druženje održi u Modrušu.

Promjena veličine fonta