Općina Josipdol

grb140x180

Važna obavijest o naplati naknade za uređenje voda

image_printVerzija za ispis

Poštovani stanovnici,

 

Općina Josipdol od 2017. godini vrši naplatu naknade za uređenje voda, obzirom da se naplata iste temelji na očevidniku komunalne naknade Općine. Ova naknada se uplaćuje na račun Općine te prosljeđuje Hrvatskim vodama.

Stoga su izdana nova rješenja o obračunu naknade za uređenje voda s primjenom od 01.01.2017. godine uz koja se dostavlja i letak Hrvatskih voda s obavijesti o prijenosu poslovna naplate.

Iz tehničkih razloga će dio rješenja biti dostavljen nakon roka dospijeća prve rate (31. 05. 2017. godine). Stoga Vas obavještavamo kako se za plaćanja nakon dospijeća neće zaračunavati zatezne kamate ukoliko se ova obveza uplati u roku od 15 dana od primitka rješenja.

Općina Josipdol

Promjena veličine fonta