U Ministarstvu regionalnoga razvoja i fondova Europske unije potpisana dva ugovora o sufinanciranju

Načelnik Općine Josipdol, Zlatko Mihaljević, je u Ministarstvu regionalnoga razvoja i fondova Europske unije potpisao dva Ugovora o sufinanciranu i to za obnovu ZGRADE DOMA U VOJNOVCU i za  IZRADU PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMETNACIJE ZA IZGRADNJU VATROGASNOG DOMA U JOSIPDOLU.

Općina Josipdol je krajem 2017. i početkom 2018. godine  godine prijavila niz projekata za financiranje iz Državnog proračuna među kojima su:

1. sufinanciranje izrade projektno-tehničke dokumentacije za dogradnju Dječjeg vrtića Josipdol

2. sufinanciranje izrade projektno-tehničke dokumetnacije za izgradnju Vatrogasnog doma u Josipdolu

3. za obnovu Društvenog doma u Vojnovcu

4. za nastavak uređenje Poslovne zgrade u Oštarijama

5.za asfalitranje nerarstanih cesta u naselju Modruš i Medvedi

6. za izradu projektne dokumentacije za rekonstrukciju NC Mihaljevići i izgradnju mosta na NC

7. za uređenje javnih površina u naselju Oštarije i Josipdol.

8. nastavak radova na sanaciji “Starog grada Modruš”

Ministarstvo regionalnog razvoja dnijelo je Odluku o sufinanciranju projekata obnove Društvenog doma u Vojnovcu u iznosu od 200.000,00 kn i izradu projektno-tehničke dokumetnacije za izgradnju Vatrogasnog doma u Josipdolu u iznosu od 250.000,00 kn.

Ministarstvo kulture donijelo je Odluku o sufinanciranju radova na obnovi “Starog grada Modruš” u iznosu od 250.000,00 kn.