Općina Josipdol

grb140x180

Subvencija za umjetno osjemenjivanje krava i nazimica

image_printVerzija za ispis

Općina Josipdol i ove godine temeljem Programa prioriteta u poticanju poljoprivredne proizvodnje vrši isplatu subvencije za umjetno osjemenjivanje goveda u 20 16. godini.

Temeljem navedenog molimo Vas da popunite “Obrazac Zahtjeva za isplatu potpore za umjetno osjemenjivanje goveda u 2016. godini” i dostavite ga uz original račune za umjetno osjemenjivanje krava i nazimica najkasnije do 18. prosinca 2016. godine u Općinu Josipdol. Uz zahtjev je obavezno dostaviti presliku osobne iskaznice i presliku karetice tekućeg ili žiro računa na koji će se izvršiti isplata.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća i obrazloženja možete kontaktirati Općinu Josipdol na kontakt brojeve: 581-298, 581-633 , 581-305.

obavijest.pdf

Promjena veličine fonta