Radni sastanak u veuzi preuzimanja vodovoda Modruš u vlasništvo Vodovoda i kanalizacije d.o.o.

Dana 15. Svibnja 2019. Godine u prostorijama Općine Josipdol održan je radni sastanak predstavnika Općine Brinje, Vodovoda Brinje, Vodovoda i kanalizacije Ogulin i Općine Josipdol na kojem su sudjelovali načelnici Općina Josipdol i Brinje, gospodin Zlatko Mihaljević i gospodin Zlatko Fumić, direktorica Vodovoda Brinje gđa Ruža Blažanin i predstavnici javnog poduzeća Vodovod i kanalizacija Ogulin te Pročelnica JUO Ivanka Turkalj, a vezano za rješavanje problema vodoopskrbe stanovnika naselja Modruš.

Tema radnog sastanak je bila preuzimanje izgrađenog vodovoda Modruš  u vlasništvo javnog poduzeća Vodovod i kanalizacija d.o.o. Ogulin.