Radiona Turističke zajednice Karlovačke županije

Turistička zajednica Karlovačke županije u suradnji sa Kamping udruženjem Hrvatske (KUH) , uz potporu Ministarstva turizma, organizira

radionicu na temu

Mogućnosti otvaranja i razvoja malih kampova u kontinentalnom dijelu Republike Hrvatske.

Za sudjelovanje potrebno je popuniti  ON-LINE PRIJAVNICU

Rok za prijavu je petak, 22. rujna 2017.

Radionice su namijenjene stručnim službama gradova, općina i županija, kao i svim investitorima, potencijalno zainteresiranima za otvaranje i razvoj malih kampova u unutrašnjosti Republike Hrvatske kako bi ih se upoznalo s mogućnostima i postupcima otvaranja i razvoja malih kampova. Osnovni cilj radionica jest pregled i pružanje informacija iz segmenta otvaranja i poslovanja malih kampova- i  svima onima koji razmišljaju o dodatnoj zaradi kroz turizam.

Radionica će se održati dana 26.09.2017. godine (utorak) s početkom u 9:30 h. u prostoru Razvojne agencije KARLA, Haulikova 14, Karlovac.

Zbog izuzetno velikog broja prijava koja je nadmašila naša očekivanja edukacija će se odvijati u prostoru HOTEL KORANA SRAKOVČIĆ, PERIVOJ JOSIPA VRBANIĆA 8, KARLOVAC

Dostavljamo Vam i  nekoliko detalja vezanih za samu radionicu:

· planirano vrijeme trajanja prezentacije je oko 1 sat i 30 minuta, nakon čega slijedi vrijeme za zajedničku raspravu, pitanja i odgovore u trajanju od cca pola sata-45 min ili više, ovisno o interesu sudionika. Tokom cijele prezentacije sudionici mogu slobodno postavljati pitanja;

· prezentacija je podijeljena u 6 osnovnih točaka koje se na radionici detaljno obrađuju, a to su:

1. Značaj kamping turizma u Hrvatskoj;

2. Razvojni trendovi u kampingu i specifičnosti malih kampova;

3. Zakonske mogućnosti za otvaranje malih kampova;

4. Razvojni tržišni pravci malih kampova;

5. Primjeri iz prakse;

6. Razvoj i mogućnosti financiranja otvaranja i daljnjeg razvoja malih kampova.

· planirani broj sudionika po jednoj radionici je minimalno 15

· kotizacija za sudjelovanje radionici se ne naplaćuje;