Pripadnici aktivnog i rezervnog sastava MUP-a odali počast poginulim braniteljima

U Nedjelju 26.07.2020. godine pripadnici aktivnog i rezervnog sastava MUP-a, prve ratne postrojbe sa područja općina Josipdol i Tounj, petu godinu za redom odaju počast svim poginulim braniteljima.

Okupili su se kod spomenika hrvatskim braniteljima u Josipdolu,  kod kapelice Sv. Ante u Modrušama te na groblju Kocelj podno Gradine te nastavili zajedničko druženje u staroj modruškoj školi.

Svake godine se organiziraju zajednička druženja na drugim lokacijama. Počeli su u Oštarijama, da bi nastavili u Carevom polju, Skradniku, Skradničkoj kamenici, te ove godine na Modrušu. Iduće godine okupljanje se planira na lovačkom domu na Viničici.

Pripadnici prvog hrvatskog redarstvenika