Općina Josipdol

grb140x180

Poziv svim braniteljima i članovima njihovih obitelji

image_printVerzija za ispis

Cijenjeni,

U organizaciji Odbora za branitelje i stradalnike Domovinskog rata Županijske skupštine Karlovačke županije i Ministarstva hrvatskih branitelja, nadnevka 01. veljače 2018. (četvrtak) u Slunju će se održati javna tribina sa temom;

 

“Predstavljanje Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i tumačenja vezana za primjenu zakona”.

 

Javna tribina održati će se u dvorani Pučkog otvorenog učilišta Slunj, Trg dr. Franje Tuđmana 9, sa početkom u 11:00 sati; na istoj će tumačenja primjene zakona izložiti predstavnici Ministarstva hrvatskih branitelja.

 

Molimo o navedenom obavijestite (pozovete) udruge proistekle iz Domovinskog rata koje djeluju na vašem području.

 

S poštovanjem,

Općinski načelnik Zlatko Mihaljević ing.građ.

Promjena veličine fonta