Potpisani Ugovori o financiranju sa predstavnicima udruga

Općina Josipdol je sukladno Uredbi o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja porjekata od intersa za opće dobro koje provode udruge i Pravilnika o  financiranju javnih potreba u Općini Josipdol, raspisala  Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora sportskim udrugama. Vrijednost natječaja iznosila je 180.000,00 kn.

Na natječaj se prijavilo 10 udruga koje su svojim proračnima predvidjele  projekte u vrijednosti 332.155,00 kn. Načelnik Općine Josipdol je na temelju prijedloga Povjerenstva za dodjelu financijskih sredstava udrugama dana 20. lipnja 2017. godine  donio Odluku od dodjeli sredstava. Dana 28.lipnja 2017.godine potpisani su Ugovori o financiranju sa predstavnicima Udruga.