Općina Josipdol

grb140x180

Provedba projekata

Potpisan je sporazum o suradnji na programu “Razvoj infrastrukture širokopojasnog pristupa za područje cijele Karlovačke županije

Na zajedničkom sastanku zamjenika župana Karlovačke županije Martine Furdek-Hajdin, Vesne Hajsan-Dolinar i Mirka Martinovića te gradonačelnika i načelnika naše županije u četvrtak 31. kolovoza, u Uredu župana Karlovačke županije, potpisan je sporazum o suradnji na programu “Razvoj infrastrukture širokopojasnog pristupa za područje cijele Karlovačke županije, prihvatljiv za financiranje iz EU fondova”.

CIlj ovog programa je omogućiti pristup internetu većih brzina za područja u kojima ne postoji dostatan komercijalni interes za ulaganje s ciljem ojačavanja gospodarstva, civilnog društva, tijela državne uprave i tijela javne vlasti, znanstveno-istraživačke i obrazovne ustanove te svih drugih sudionika na tržištu elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga koji su uključeni ili će biti uključeni u razvoj i promicanje informacijskog društva.

 

 

EU Projekti

Promjena veličine fonta