Općina Josipdol

grb140x180

Ostvarena financijska potpora za izradu projektne dokumentacije za izgradnju Vodoopskrbnog sustava Trojvrh

Općina Josipdol je ostvarila financijsku potporu za izradu projektne dokumentacije za izgradnju Vodoopskrbnog sustava Trojvrh iz Programa za poboljšanje infrastrukture na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina koji provodi Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU. Naime, Općina Josipdol je već druže vrijeme suočena s problematikom loklanog vodovoda Trojvrh kojeg su stanovnici sami izgradili a prostire se na Općine Josipdol i Plaški.

Kako bi se riješila dugogodišnja problematika pokrenut je postupak izrade projektne dokumentacije za izgradnu vodoopskrbnog sustava naselja Trojvrh, odnosno da se isti spoji na već izgrađeni cjevovod Cerovnik.

Na otvoreni javni poziv Ministarstva regionalnog razvoja iz Programa za poboljšanje infrastrukture na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina Općina Josipdol je prijavila projktni prijedlog kojim je tražila sredstva za financiranje projektne dokumentacije i ostvarila je  financijsku potporu u iznosu od 200.000,00 kn.

Promjena veličine fonta