Osnivanje zemljišnih knjiga za K.O. Modruš

OGLAS

Općinski sud u Karlovcu, Stalna služba u Ogulinu, objavljuje da je temeljem Odluke ministra pravosuđa RH Klasa: 932-01/16-01/353 Ur.br.: 514-04-03-02-16-02 od 20. lipnja 2016. godine pokrenut je postupak za osnivanje zemljišne knjige za područje K.O. Modruš.

Pozivaju se svi pojedinci, osobe upisane u knjigu položenih ugovora i kartone zemljišta te sve zainteresirane osobe koje smatraju da im pripada pravo koje bi trebalo upisati u zemljišnu knjigu da stave svoju prijavu prava vlasništva te da uz istu dostave isprave na kojima temelje svoje pravo vlasništva sve do 01. rujna 2017. g.

Po proteku roka za stavljanjem prijava prava vlasništva donijet će se odluka o otvaranju zemljišne knjige te će se svi upisi u zemljišnu knjigu za osnovanu zemljišnu knjigu za K.O. Modruš smatrati istinitim.

U Ogulinu, dana 14. studenog 2016.g.

Zemljišno knjižni sudac:

Marijanka Cindrić Županić