OPĆINI JOSIPDOL ODOBRENA SREDSTVA ZA SUFINANCIRANJE PROJEKTA „OBNOVA ZGRADE I UREĐENJE TRŽNICE U OŠTARIJAMA“

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo je Odluku o sufinanciranju projekata iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice u 2019. godini.

Među odabranim projektima  je i projekt Općine Josipdol  „OBNOVA ZGRADE I UREĐENJE TRŽNICE U OŠTARIJAMA“  kojim je Ministarstvo odobrilo sufinanciranje u iznosu od 320.000,00 kn.

Nastavljamo s projektima razvoja naše općine  koje financiramo sredstvima iz Europske unije ili nadležnih državnih tijela.

Dobivena sredstva iskoristit ćemo za  uređenje otkupljenog objekta u Oštarijama, a na kojem je već obnovljeno krovište i postavljena međukatna konstrukcija, također sufinancirana od strane Ministarstva regionalnog razvoja i fondova europske unije.