Oglas za zapošljavanje na određeno vrijeme u Programu javnih radova u 2017. godinu

REPUBLIKA HRVATSKA
KARLOVAČKA ŽUPANIJA
OPĆINA JOSIPDOL
JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL
Klasa: 112-01/17-01/04
Ur.br: 2133/13-02-17-04
Josipdol,  7. travnja 2016.   godine

Općina Josipdol objavljuje oglas za zapošljavanje na određeno vrijeme u Programu javnih radova u 2017. godinu u dva programa, i to:

1. PROGRAM „POMOĆ ZAJEDNICI“ u kojem se planira zapošljavanje 10 žena a  koji obuhvaća poslove  obuhvaća poslove pomoći starim i nemoćnim osobama koji obuhvaćaju poslove dostave namirnica, pomoć u pripremi obroka u kućanstvima, organiziranje prehrane, održavanje čistoće stambenog prostora, pomoć pri oblačenju, brigu o higijeni, pomoć u socijalnoj integraciji , pomoć u ostvarivanju prava, nabavci lijekova, plaćanju računa, druženje, pratnju i pomoć.

2. PROJEKT JAVNOG RADA“ODRŽAVANJE TURISTIČKE, KULTURNE I SPOMENIČKE BAŠTINE NA PODRUČJU OPĆINE JOSIPDOL  u kojem se planira zapošljavanje 20 osoba a koji  obuhvaća radove na održavanju, obnovi, čuvanju, zaštiti i saniranju povijesnih građevina, kulturne i spomeničke baštine te održavanje turističke infrastrukture. Radovi podrazumijevaju poslove na čišćenju, uklanjanju korova, niskog raslinja i drveća, čišćenje zemljišta i ostale poslove na održavanju.

Opći uvjeti za prijem,  sukladno Zakonu  o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj)  samoupravi,  su:

– punoljetnost

– hrvatsko državljanstvo

Posebni uvjeti za prijem    su:

– završena osnovna škola, KV, SSS

– radno iskustvo nije bitno

– da ispunjava uvjete propisane mjerama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Uz pisanu prijavu  na oglas  kandidati su bili dužni obavezno priložiti:

– ZAMOLBA

– životopis

– presliku domovnice

– presliku osobne iskaznice

– presliku svjedodžbe  o završenom školovanju

– uvjerenje o nekažnjavanju

– potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o evidentiranom radnom stažu,

– te sve dokaze o ispunjavanju  traženih uvjeta  i  potvrde  o priznatim statusima.

Natječaj je otvoren do 14. travnja 2017.   godine.

Sve informacije se mogu dobiti na broj telefona: 047/581-298, e-mail: opcina@josipdol.hr ili osobnim dolaskom na adresu: OPĆINA JOSIPDOL, OGULINSKA 12, JOSIPDOL.