Savjet mladih

Održana 6. sjednica Savjeta mladih

Dana 24. veljače 2017. godine u prostorijama Općine održana je 6. sjednica Savjeta mladih Općine Josipdol. Sjednicom je predsjedavao novoizabrani predsjednik Filip Franjković. Na dnevnom redu, koji je bio sadržajniji nego do sada, našla su se razna pitanja i područja djelovanja važna za Savjet mladih i mlade u Općini.

Odlučeno je da se Savjet mora bolje predstaviti mladima kako bi oni uopće saznali za njega i mogli mu uputiti svoje prijedloge ili pitanja. Također, dogovorena je provedba ankete o potrebama, problemima i preferencijama mladih u Općini Josipdol kako bi Savjet mladih svoj rad mogao usmjeriti u nekim određenim pravcima i oblikovati naredne planove rada.

Uz ostale točke, jednoglasno je bila prihvaćena ideja o suradnji sa Savjetom mladih Grada Ogulina. U drugom dijelu sjednice, radu su se pridružili zamjenik Općinskog načelnika g. Jagnjić i pročelnica gđa. Turkalj ispred Jedinstvenog upravnog odjela. Sjednica je trajala dva sata te su svi prisutni bili zadovoljni konstruktivnom raspravom i novim izazovima koji predstoje ovom sazivu Savjeta mladih.

Članovi

Savjet mladih Općine Josipdol