Općina Josipdol

grb140x180

Održana 17. sjednica Općinskog vijeća

Dana 28. Veljače 2019. Godine u 13,00 sati održana je 17. Sjednica Općinskog vijeća Općine Josipdol. Tema sjednice bilo je donošenje Izmjena i dopuna Statuta Općine Josipdol sukladno zamjenskim izmjenama, donošenje Odluke o Povjeravanju komunalnih poslova za održavanje javne rasvjete i održavanje nerazvrstanih cesta.

Posebna rasprava vodila se je o statusu zgrade u Josipdolu, Karlovačka 5, te je donesen Zaključak da se provode javna rasprava o izgradnju nove zgrade sa stanovima i poslovnim prostorima.

Kao dodanim točke na sjednici vijeća raspravljano je o sudjelovanju Općine Josipdol u zajedničkom projektu „Sortirnice Ogulin“  te prijedlogu  Memoranduma o  prekograničnoj suradnji gradova i općina iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Slovenije i Sjeverne Makedonije na plantažnom uzgoju pitomog kestena i preradi plodova kestena, a na inicijativu Općine Velika Kladuša .

 

Odluka o otpisu dugovanja tvrtki Oplast.pdf

STATUT OPĆINE JOSIPDOL- PROČIŠĆENI TEKST -2020.pdf

Statutarna odluke o -izmjenama i dopunama-Statuta.pdf

Zaključak o statusu zgrade Karlovačka 5, Josipdol.pdf

ID UPU ZONE GOSPODARSKE NAMJENE VOJARNA II_PROČIŠĆENI TEKST.pdf

Odluka o povjeravanju poslova na održavanju javne rasvjete.pdf

Odluka o povjeravanju poslova na održavanju nerazvrstanih cesta.pdf

Promjena veličine fonta