Održan kolegij Župana u Josipdolu

Dana 24. veljače 2020. godine u  Josipdolu je održan Kolegije Ureda Župana zajedno sa predstavnicima Općine Josipdol i ravnateljicama ustanova Dječjeg vrtića Josipdol i Osnovne škole Josipdol.

Na Kolegiju je raspravljano o aktivnostima Karlovačke Županije na području Općine Josipdol te prezentacija rada Općine Josipdol na projektima i svakodnevnim radnim aktivnostima kako i problemima s kojima se Općina Josipdol susreće u svom radu i djelovanju.

Prezentacija.ppsx

Nakon završetka kolegija predstavnike Županije dočekala su maskirana djeca Dječjeg vrtića Josipdol sa svojim kratkim programom.
.
Nakon završetka Kolegija predstavniciŽupanije, zajednosa Načelnikom Općine, posjetili su Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Miščević.