Općina Josipdol

grb140x180

ODLUKA o ukidanju zaštitnih maski u učionicama

Temeljem Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021 od 24. kolovoza 2020. Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, procjene epidemiološke situacije na području Karlovačke uz suglasnost Stožera civilne zaštite gradova i općina Karlovačke županije, te osnivača škola, Stožer civilne zaštite Karlovačke županije donosi:

 

ODLUKU

o ukidanju zaštitnih maski u učionicama

l.

Ovom se Odlukom za područje Karlovačke županije utvrđuje sljedeće:

  • učenici i nastavnici u školama tijekom održavanja nastave u učionicama nisu obvezni nositi zaštitne maske unutar jednog razrednog odjela;
  • zaštitne maske i dalje su obvezne u zajedničkim prostorijama škole izvan učionica.
Promjena veličine fonta