Općina Josipdol

grb140x180

Obavijest o početku promocije natječaja

image_printVerzija za ispis

Obavještavamo vas da počinje kampanja za promociju ovogodišnjih natječaja iz Programa ruralnog razvoja 2014.-2020. za Mjeru 4, 4.1.1. ‘Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava’ te Mjeru 6, po prvi put za tip operacije 6.2.1. ‘Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti’.

Možete se registrirati za sudjelovanje na radionicama na sljedećim poveznicama:

Obavijest o održavanju radionica – tip operacije 6.2.1 “Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima”

 

Obavijest o održavanju radionica – tip operacije 4.1.1. “Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava

Promjena veličine fonta