Obavijest o osposobljavanju

OBAVIJEST

Obavještavamo mještane Općine  Josipdol da Učilište  DMD NATURALIS – ustanova  za obrazovanje odraslih iz Zagreba organizira osposobljavanje za:

–           rukovoditelj motornom pilom,

–           rukovoditelj traktorom s radnim priključcima,

–           rukovoditelj trimerom,

–           rukovoditelj viličarom,

–           rukovoditelj kombajnom, bagerom i dr.,

–           osposobljavanje za voditelja opg-a, voćar, vinogradar

–           osposobljavanje za lovac, lovočuvar

–           održiva upotreba pesticida

Svi navedeni programi imaju odobrenje za provođenje od nadležnog Ministarstva te stoga svi polaznici nakon završenog osposobljavanja dobivaju uvjerenje o osposobljavanju i iskaznice (osim osposobljavanja za lovca i lovočuvara, iskaznice na temelju original uvjerenja izdaje Hrvatski lovački savez).

Ponuđeni termin za organizaciju osposobljavanja je da 23. ožujka 2019. godine ( nedjelja ) sa početkom prema dogovoru u prostorijama Općine Josipdol, Ogulinska 12, Josipdol.

Sve ostale informacije (cijene modula, način plaćanja, termini, itd.) možete dobiti kod organizatora na broj mob. 091 22 000 11, gđica Gorana.