Općina Josipdol

grb140x180

Obavijest korisnicima usluga Dječjeg vrtića Josipdol

image_printVerzija za ispis
Općina Josipdol
Josipdol, 20. ožujka 2020. godine

OBAVIJEST

Poštovani korisnici usluga Dječjeg vrtića Josipdol
Vezano za niz pitanja uz plaćanje usluga Dječjeg vrtića Josipdol u vrijeme kad vrtić ne radi obavještavamo Vas da je  Odlukom o plaćanju usluga korištenja vrtića u vrijeme dok dijete ne pohađa vrtić propisano da roditelji ne plaćaju korištenje vrtića.
S obzirom da su računi za usluge vrtića za ožujak 2020. godine već dostavljeni roditeljima, s rokom plaćanja do 20. ožujka 2020. godine, te da su neki roditelji već platili račune, a neki nisu, molimo roditelje da se ne brinu.
Nakon završetka mjera Stožera CZ RH i početkom rada vrtića, izvršiti će detaljni obračun za korištenje usluga vrtića te će se usluga obračunati isključivo za dane kad je dijete boravilo u vrtiću, odnosno za vrijeme kad je vrtić bio zatvoren roditelji neće plaćati uslugu smještaja u Dječjem vrtiću Josipdol.
Zahvaljujemo svima na razumijevanju
Promjena veličine fonta