Općina Josipdol

grb140x180

Komunalno Josipdol

Nagrada za otkrivanje počinitelja

Poštovani stanovnici,

Javno objavljujemo snimku nepropisnog odlaganja otpada na groblju Oštarije od strane nepoznatih počinitelja.

Pozivamo sve stanovnike Općine Josipdol da nam pomognu pronaći počinitelja ovog nedoličnog ponašanja.

Molimo Vas da nam i ubuduće pomognite u pronalasku svih počinitelja koji na neprimjeren i nepropisan način odlože otpad u prirodu ili javnu površinu, a sve kako bi imali čistu i urednu našu lokalnu zajednicu.

Svakog onog koji nam pomogne informacijom u otkrivanju počinitelja nagraditi ćemo oslobađanjem plaćanja usluge odvoza komunalnog otpada, a svakog počinitelja kazniti ćemo primjerenom kaznom.

Općina Josipdol

 Link na Video 2 (klikni)

Ogulinska 12 , 47303 Josipdol, HR

OIB: 46426033985
MATIČNI BROJ: 4823273
IBAN: HR 1024000081110367898
BANKA POSLOVANJA: KARLOVAČKA BANKA
direktor: IVANKA TURKALJ

Tel: 047/581-298, 047/581-633, Fax:047/581-609, 

e-mail:komunalno@josipdol.hr

uredovno vrijeme: 

Ponedjeljak, 11,00 – 14,00 sati,  

Četvrtak, 08,00 – 10,00 sati  <> 11,00-13,00 sati

Plan gospodarenja otpadom

Uvođenje u upotrebu aplikacije “EKO PRIJAVA”

Općina Josipdol  uvodi u upotrebu aplikacije “EKO PRIJAVA” čijim korištenjem stanovnici općine mogu poslati svoje prijedloge, zapažanja vezana uz komunalnu službu i infrastrukturu. Aplikacija „EKO PRIJAVA “ će omogućiti stanovnicima Općine Josipdol  putem računala ili mobilnih telefona jednostavnu i direktnu komunikaciju sa komunalnom službom. Besplatna aplikacija dostupna

Opširnije »

Cijenik usluga sakupljanja i odvoza komunalnog otpada

Cjenik usluga sakupljanja, odvoza i odlaganja komunalnog otpada.pdf CJENIK USLUGA SKUPLJANJA, ODVOZA I ODLAGANJA KOMUNALNOG OTPADA za DOMAĆINSTVA i GOSPODARSTVO (uključuje sve pravne i fizičke osobe, obrte,  privatne iznajmljivače, udomiteljske obitelji koje obavljaju djelatnosti sukladno propisima prema Zakonu o socijalnoj skrbi ) VRSTA POTROŠAČA ZAPREMNINA

Opširnije »

Upute za razvrstavanje otpada

Kliknite za .pdf verziju dokumenta Razvrstavanje kućnog otpada mali je doprinos koji svatko od nas može dati za zaštitu okoliša. Ako nemate vlastitu posudu  za odvajanje kućnog otpada, potražite najbliži eko otok. U nastavku teksta  dajemo Vam upute što ide, a što ne ide u

Opširnije »

Obavijesti

Groblja - kontakti

Usluge

Službenici

IVANKA TURKALJ – direktor

ZORKO MIHALJEVIĆ – vozač
ZDRAVKO KOSANOVIĆ – vozač
IVICA GRAČANIN – majstor domar
DENIS PRIBANIĆ – radnik na odvozu komunalnog otpada
ČEDO MANOJLOVIĆ – radnik na održavanju javnih površina i groblja

Sjednice skupštine

Dokumenti

Registar ugovora

Tjedni plan odvoza komunalnog otpada

Financijski plan i izvješća

Javna nabava

Promjena veličine fonta