Općina Josipdol

grb140x180

Javni poziv nositeljima prava na nekretnine

REPUBLIKA HRVATSKA

KARLOVAČKA ŽUPANIJA

OPĆINA JOSIPDOL

JAVNI POZIV

nositeljima prava na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem je

izvedena nerazvrstana cesta u Josipdolu –

BROJ:  70 D42- ODVOJAK LAGER – D23

BROJ:  28 L34133 ŠEGANI – OŠTARIJE – MANOJLOVIĆI

 

Općina Josipdol, kao nositelj prava upravljanja, građenja i održavanja nerazvrstanih cesta na području Općine Josipdol, započinje se postupkom evidentiranja navedene nerazvrstane ceste, i to;

1. BR. 70   D42- ODVOJAK LAGER – D23

2. BR. 28   L34133 ŠEGANI – OŠTARIJE – MANOJLOVIĆI

Evidentiranje nerazvrstanih cesta započelo je u ožujku  obilježavanjem granica zemljišta na kojem su  izvedene nerazvrstane ceste uz stručnu pomoć ovlaštenog inženjera Marka Jukića, dip.ing.geod., ispred tvrtke GEMARK GGA j.d.o.o. iz Zagreba, Cetinska 15.

Nositelji prava na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem mogu izvršiti uvid geodetski elaborat izvedenog stanja, te zatražiti eventualna dodatna pojašnjenja dana  1. listopada  godine od 09,00 do 12,00 sati u na navedenim lokacijama.

 

OPĆINA JOSIPDOL

Promjena veličine fonta