Općina Josipdol

grb140x180

JAVNI POZIV nositeljima prava na nekretninama

image_printVerzija za ispis

REPUBLIKA HRVATSKA

KARLOVAČKA ŽUPANIJA

OPĆINA JOSIPDOL

JAVNI POZIV

nositeljima prava na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem je

izvedena nerazvrstana cesta u Josipdolu,

 

• 26 D23-ALILOVICA-VIDOŠ-D23 MIKIĆ 3230 7443,676

• 27 D23-ALILOVICA-VIDOŠ-D23 MIKIĆ – odvojak lijevo prema D23 430 6958

 

Općina Josipdol, kao nositelj prava upravljanja, građenja i održavanja nerazvrstanih cesta na području Općine Josipdol, započinje se postupkom evidentiranja navedene nerazvrstane ceste u Josipdolu.

Evidentiranje nerazvrstanih cesta započelo je u ožujka obilježavanjem granica zemljišta kojem je izvedena nerazvrstana cesta uz stručnu pomoć ovlaštenog inženjera Marko Jukić, dip.ing.geod., ispred tvrtke GEMARK GGA j.d.o.o. iz Zagreba, Cetinska 15.

Nositelj prava na nekretninama koja neposredno graniči sa zemljištem mogu izvršiti uvid geodetski elaborat izvedenog stanja, te zatražiti eventualna dodatna pojašnjenja dana 10.06. 2018. godine od 12,00 do 14,00 sati u na navedenim lokacijama.

Promjena veličine fonta