Općina Josipdol

grb140x180

JAVNI POZIV nositeljima prava na nekretninama

image_printVerzija za ispis

JAVNI POZIV

nositeljima prava na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem je

izvedena nerazvrstana cesta u Josipdolu

NC Josipdol br. 21: D42- ODVOJAK GROBLJE PRAVOSLAVNO

Općina Josipdol, kao nositelj prava upravljanja, građenja i održavanja nerazvrstanih cesta na području Općine Josipdol, započinje se postupkom evidentiranja navedene nerazvrstane ceste u Josipdolu.

Evidentiranje nerazvrstanih cesta započelo je u srpnju obilježavanjem granica zemljišta kojem je izvedena nerazvrstana cesta uz stručnu pomoć ovlaštenog inžinjera Zoran Stipanović. dip.ing.geod .. ispred tvrtke GEOBIRO d.o.o. iz Ogulina. Žegar I/7.

Nositelj prava na nekretninama koja neposredno graniči sa zemljištem mogu izvršiti uvid geodetski elaborat izvedenog stanja. te zatražiti eventualna dodatna pojašnjenja dana 21. listopada 2016. godine od 09,00 do 12,00 sati u prostorijama Općine Josipdol. Ogulinska 12, Josipdol.

Javni poziv.pdf

Načelnik:

Zlatko Mihaljević. ing. građ

Promjena veličine fonta