Općina Josipdol

grb140x180

JAVNI POZIV nositeljima prava na nekretninama

image_printVerzija za ispis

JAVNI POZIV

nositeljima prava na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem je

izvedena nerazvrstana cesta u Josipdolu i Skradniku

1. NC JOSIPDOL broj 1. – LC 34134-0DVOJAK TRESKAVAC 1 – k.č.br. 2689

2. NC JOSIPDOL broj 2. – ODVOJAK TRESKAVAC 2 – k.č.br. 1379

3. NC JOSIPDOL broj 3 – ODVOJAK TRESKAVAC 3 – k.č.br. 1386

4. NC JOSIPDOL broj 4 – ODVOJAK TRESKAVAC 4 – k.č.br. 1415

5. NC SKRADNIK broj 4 – D23 – BADANJKI -k.č.br. 441O

 

 

Općina Josipdol, kao nositelj prava upravljanja, građenja i održavanja nerazvrstanih cesta na području Općine Josipdol, započinje se postupkom evidentiranja navedene nerazvrstane ceste u Josipdolu i Skradniku.

Evidentiranje nerazvrstanih cesta započelo je u ožujku obilježavanjem granica zemljišta kojem je izvedena nerazvrstana cesta uz stručnu pomoć ovlaštenog inžinjera Marko Jukić, dip.ing.geod., ispred tvrtke GEMARK GGA j.d.o.o. iz Zagreba, Cetinska 15.

Nositelj prava na nekretninama koja neposredno graniči sa zemljištem mogu izvršiti uvid geodetski elaborat izvedenog stanja, te zatražiti eventualna dodatna pojašnjenja dana 18. travnja 2017. godine od 09,00 do 11,00 sati u prostorijama vijećnice Općine Josipdol, Ogulinska 12, Josipdol.

Javni poziv.pdf

Promjena veličine fonta