Općina Josipdol

grb140x180

Djelatnost dostave plina tokom provedbe Odluke o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja

image_printVerzija za ispis

UPUTA

STOŽERIMA CIVILNE ZAŠTITE

(dostava plina )

S obzirom na upite o primjeni Odluke o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događaja (Narodne novine br. 32/2020) na djelatnost dostave plina u UNP bocama i UNP cisternama za UNP spremnike daje slijedeće tumačenje:

 Protuepidemijska mjera obustave rada uslužnih djelatnosti u kojima se ostvaruje bliski kontakt s klijentima iz točke III. stavka 1., podstavka 1. Odluke o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događaja ( Narodne novine br. 32/2020) se ne odnosi na djelatnost dostave plina u UNP bocama (propan butan) i UNP cisternama za UNP spremnike.

– Prilikom dostave dostavljači su se dužni strogo pridržavati svih mjera i uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo

Promjena veličine fonta