Aktualna ulaganja u obnovu poslovne zgrade u Oštarijama

Općina Josipdol je u listopadu 2016. godine od privatnih vlasnika  otkupila zgradu u Oštarijama 231 u vrijednosti od  300.000,00 kn.

(fotografija zgrade nakon kupnje, odnosno prije ulaganja)

Tijekom 2017. i 2018. godine izvršena su ulaganja u zgradu, uz potporu Ministarstva regionalnog razvoja u iznosu 560.193,55 kn.

Tom prilikom na zgradi je izmijenjeno krovište i postavljena međukatna konstrukcija.

(nakon ulaganja 2018. godine)

Tijekom ove godine, uz financijsku potporu Ministarstva regionalnog razvoja i Programa održivog razvoja lokalne zajednice, u visini od 320.000,00 kn nastavljena je obnova poslovne zgrade.

Ugovoreni su radovi u visini 624.784,50 kn kojim su planirani radovi na postavljanju građevinske stolarije, elektroinstalaterski radovi, radovi postavljanja fasade koji su tijeku te radovi na unutrašnjem uređenju.

(fotografija poslovne zgrade tijekom uređenja u stzdenom 2019. godine)

Oko prostora poslovne zgrade planira se urediti tržnica za prodaju poljoprivrednih proizvoda.

Uređena poslovna zgrada  planirana je najam poslovnih prostora pa ovim putem pozivamo sve zainteresirane za najam poslovnog prostora u predmetnoj zgradi da se jave u Općinu Josipdol sa pismom namjere u kojem će navesti namjeru djelatnosti koju namjeravaju obavljati.